Program

 

Časový plán

Pátek:
17:00 – 19:00                kancelář závodu – POUZE SOBOTNÍ ZÁVODY
17:00 – 19:00                oficiální trénink XCO sobotních kategorií + trénink tech. sekcí žáci
19:30                              schůze manažerů týmů k sobotním závodům – prostor stadionu

Sobota:
8:00 – 14:30                  kancelář závodů – POUZE SOBOTNÍ ZÁVODY

14:30 – 17:00               kancelář závodů – POUZE NEDĚLNÍ ZÁVODY
8:00 – 9:15                    oficiální trénink sobotních kategorií

Technické sekce – trénink možný v průběhu celého dne

 

Cross country
9:30                             Kadeti, Masters, Expert
11:00                           Junioři    UCI JWS
12:30 – 13:15                oficiální trénink na trati XCO pro sobotní odpolední závody
13:30                            ženyELITE/U23  UCI C1,   Juniorky JWS, kadetky
15:30                           muži ELITE /U23   UCI C1
17:15                               oficiální vyhlášení všech sobotních kategorií
17:00 – 18:00               oficiální trénink na trati XCO pro všechny kategorie závodící v neděli

18:30                              meeting s pořadatelem k nedělním závodům

Neděle:
8:30 – 17:00                 kancelář závodu- NEDĚLNÍ ZÁVODY
Technické disciplíny
8:00   – 9:00               žákyně I
9:00 – 10:30                žáci I
10:30 – 11:30                žákyně II
11:30 – 13:00                žáci II

10:00                           odrážedla
10:10                           holky a kluci 3-4 let společný start
10:25                           holky a kluci 5-6 let společný start
10:40                           holky 7-8 let
11:00                           kluci 7-8 let
11:20                           holky 9-10 let
11:45                           kluci 9-10 let
12:15                              vyhlášení odjetých nedělních kategorií
12:00-13:00                 trénink pro žákovské kategorie na trati XCO
13:00                           žákyně I
13:30                           žáci I
14:15                           žákyně II
15:00                           žáci II
cca 15:45                       Vyhlášení výsledků nedělních závodů