Program a podmínky

 

Jarní období

Tělocvičny máme zajištěny do poloviny března s tím, že podle počasí se budeme snažit co nejdříve vyrazit na kolech. Po ukončení pronájmů tělocvičny se srazy přesunou na Riviéru, k lávce pšes řeku.

Další dělení dětí bude až v průběhu přípravky podle šikovnosti a věku tak, abychom nikoho zbytečně nebrzdili v rozvoji.

Jaro- léto

Pokračujeme s tréninky venku.

Postupně budeme přidávat i akce mimo standardní rozpis (výlet na singly do Jedovnic,…). Tyto akce budou probíhat vždy s extra přihláškou.

Zimní období

Zimní období budeme trávit v tělocvičně. Začínáme 23.10.2018. Každé úterý a čtvrtek v 18:00 – 19:00 hod. .  Sraz dětí bude na ul. Studentská, ve vstupní hale Fakulty sportovních studií, vždy nejpozději 10 minut před začátkem tréninku. Úterní tréninky budou probíhat v univerzální tělocvičně, kde je možně kromě klasické pohybové přípravy hrát i míčové hry. Čtvrtky budou v úpolové tělocvičně a budou zaměřené více na obratnost a koordinaci pohybu. Tělocvičny máme zajištěné do 15.3.2019, pokud ale přijde jaro brzy, budeme se snažit být co nejdříve zase venku.

 

Pomínky a platby: poplatek se hradí za celý měsíc a to rozděleně pro ty, kteří chodí 2x týdně –  500,-Kč a 1x týdně –  250,- Kč/měsíc. Platba proveďte vždy do 15. daného měsíce.

č.ú. 256101382/0300, jako variabilní symbol použijte datum narození
Vašeho potomka ve formátu DDMMRRRR. Do poznámky uveďte měsíc, za který platíte.